1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj vend pune programues

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga elliot, 11 Korrik 2020.

 1. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Pershendetje kerkoj vende pune programues ne gjuhen python nqs kerkon ndonjeri.

  Me python kam gati 4 vjet eksperienc por merrem vetem me software development jo me website.

  Jetoje ne Tirane
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...