1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj urgjentisht graphic designer.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga geraldhost, 29 Mars 2017.

 1. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve!
  Kerkoj irgjentisht nje graphic designer qe punon dhe indesign cs5. Gjithashtu dhe nje perkthyes anglisht shqip. Designe esht i ber gati ne file jan dhe llojet e shkrimit dhe effect qe duhen.
  Puna qe duhet te bej eshte te perkthej nga anglishtja ne shqip dhe te zevendesoj tekstin anglisht me ate shqip pa prishur design.
  Per cdo te interesuar te me kontaktoj ne pm per te diskutuar me teper per kete gje, gjithashtu dhe per cmimin.
  Gjithe te mirat!
   
 2. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kontaktom , edhe pse nuk te siguroj qe mundem me kry punen sigurt po tpakten ta di per qfar behet fjal pastaj te tregoj.
   
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nese interesohesh per perkthyes anglisht-shqip me dergo PM.
   

Shpërndaje faqen

Loading...