1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj theme per wordpress

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Relax, 9 Shkurt 2020.

 1. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  23
  Kerkoj nje theme per wordpress per filma/seriale pasi qe kam pasur trafik te mire diku rreth 16k visitor per 15-20 dite tek webi free seriale24.weebly.com e blejta nje website .com dhe krejt qka po me mungon eshte nje theme e bukur per wordpress Gjithashtu mund te behet partneri i jem najkush qe ka provoj.
   
  Alion pëlqen postimin.
 2. Alion

  Alion Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  Me shkruaj privat
   
  Relax pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...