1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje (Kerkoj) teste pranuese per fakultet?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga urban-styl, 25 Maj 2013.

 1. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, a mundet dikush te me gjeje ndonje test pranue per fakultet te Fizikes, edukimit parafillor? Si dhe testi kombetare per klaset 9 te fillores , te cilet regjistrohen ne gjimnaz?
  Nese dikush din ndonje link apo diqka ku mund ti gjej shume mire kishit bere?
  Kam harruar te ceki edhe per fakultetin e Biologjise ndonje test pranues? Flm
  Ju faleminderit!
   
 2. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  a mundet dikush mem dhane ndihme?
   
 3. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shoki flm shume, a keto dalin per test te klases 9 a? Dhe nga cili web zyrtar e ke marrre kete test a mundesh me ma dergu linkun e plote privat ose ketu?
  Edhe a din dikush per provim pranues, apo naj link ku mund te mesoj per fakultet per provim pranues per BIOLOGJI? pom duhen urgjent?
   
 5. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk di qka te them a dalin kto nuk e besoj qe del prap i njejti test..Nuk e kom marr me ndonje web zyrtar veq e pash qe e kishe kerku edhe e gjeta ( si pahiri) edhe ta postova qetu thash sado pak tnimojj
   
 6. uzumaki

  uzumaki Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  PO ASHTU EDHE PER SOFTWERE DESGINER NE UNIVERSITETIN E PRIZRNT ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...