1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj te blej nje faqe fb

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga marty, 11 Korrik 2019.

 1. marty

  marty Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kerkoj nje faqe fb wildworld fansa. Me shkruani link-un dhe cmimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...