1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Kerkoj te Blej Faqe Instagrami dhe Facebook 10K+

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Skrapari Studio, 15 Dhjetor 2018.

 1. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si e shikoni nga tema kerkoj te blej nje faqe FB dhe instagrami mundesisht 10K+ Fansat te jen nga te jen ska problem.
  Kush ka me shit te me Kontaktoj ne INBOX
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,224
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  instagram shqip ose anglisht lajmrohu pm prej 10k deri 54k jan ne shitje
   
  Avalon pëlqen postimin.
 3. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  shes insta 2.8k aktiv
   
 4. Altiny

  Altiny Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Instagram anglisht 13.4K
   
 5. ervinshakur

  ervinshakur Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kam 2 faqe facebooku me nga 5k likes
   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam un faqe fb me 12k me shkruaj ne pm
   
 7. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  @luxury__hub 8.2k instagram e shes
   
  Avalon pëlqen postimin.
 8. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ca fancash ka
   
 9. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  te huaj
   
 10. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Tung shoku
  Instagram faqe 67.2k followers top USA likes per post 2.5k - 20k
  a blen ?
   
 11. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje, Gjithashtu po e shfrytezoj rastin , Blej edhe un nje instagram 10-15k mundesisht te jet aktiv dhe te jet nga kosova.
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,224
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese don 9.7k top kosovo 40% pm
   
 13. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  3 Faqe FB:
  1. 49k
  2. 17k
  3. 17k

  PM per qmime.
   
 14. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqe fb
  1-12k
  2-7k
  Grup fb
  1-3.4k
   
 15. DarKZonE

  DarKZonE Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une kom faqe 19.8K
   
 16. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese jeni te interesum per instagram me followers shqiptar kom me 10K , 16K
  Ndersa me TOP USA, ITALY, GERMANY 10K, 23K
   
 17. nikoov

  nikoov Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kerkoje Account te instagramit me followersa shqipetar te jet mbi 10k deri ne 15k dhe mos te jen usera te femrav met mira :D
   
 18. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  A bon mem dergu linkun
   
 19. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  A bon me mi dergu linkun e faqes
   
 20. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me dergo linkun e faqes ne fb
   

Shpërndaje faqen

Loading...