1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Snapchat Geofilter

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 10 Janar 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje te nderuar.
  Une kam nje kerkes per designerat qe kane shtuar geofilters ne snapchat.

  Kerkoj te behet nje geofilter per qytetin e Beratit.
  Eshte per te ardhur keq qe nje qytet muze si Berati, 2400 vjecar dhe i njohur si qyteti i nje mbi nje dritareve ose qyteti i bardhe mos te kete nje geofilter.

  Ketu keni disa foto dhe stemen e qytetit.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Berat

  Shpresoj qe dikush te kete kohe dhe te punoje nje geofilter.

  Faleminderit.
   
  emimer, iboanonymous, albion65 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  @MusiKryeziu hidhi nje sy se ti ja ki doren per gjeofiltera ;)
   
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Edhe un kom geofilters taprovum amo per momentin skom pc as sen , e kisha lut antarin @MusiKryeziu nese munet me ba se osht ni dizajner teper i mir edhe kreativ;)
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  MusiKryeziu e filloi geofilterin por nuk e perfundoi dot sepse iu prish pc dhe nuk e kishte photoshopin...

  Por ska problem sepse e kishin ven nje geofilter kete jave.

  Flm djema.
   
  iboanonymous pëlqen postimin.
 5. craig adrian

  craig adrian Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Great! I would recommend FineFilterz.com as they have unique Snapchat Geofilter with lots of new designs.
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kush te pyeti ? o_O
   

Shpërndaje faqen

Loading...