1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KERKOJ QE LLOGARIA IME TE MBYLLET

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga M.L, 3 Janar 2018.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  764
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Kerkoj nga Administratoret qe llogaria ime kjo @M.L Te mbyllet, arsyeja private, (Mund te tregoj ne privat tek ADM)
  Nuk kam mbet me ndonje antar borxh asgje, kerkoj qe te fshihet kjo llogari krejt.
  Edhe bann ne ipp mund tma beni, ju lutem.
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  764
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,077
  Pikë nga trofetë:
  358
  Asnje account nuk fshihet nga DB.

  Per Ban dhe ndoshta e bejne.
   
 4. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Thyej rregulloren dhe punë e mbaruar :p
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  849
  Pëlqimet:
  537
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nisja shaj ndoshta ta bojn ban hahah Lamtumire :(
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  764
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Spo du me prish nje forum si ky me sharje, thjesjt jam pak ne probleme dhe kam deshir qe mos te exist ky ketu, ju lutem.
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  849
  Pëlqimet:
  537
  Pikë nga trofetë:
  173
  a muj met nimu o vlla qa halli ke ?
   
  emimer dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 8. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  106
  Pikë nga trofetë:
  53
  Thjesht mos hy me, nuk ke pse e ben tragjike. :)
   
 9. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  712
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  po sikur ta falin si anetar te rregullt dhe mos ti bejn bann, :p
  a e ke pa ate filmin me ceken/humoristin? ku shkon cekja per te hy ke burgu, ju thote kam vra e kam pre, e prap spranojn me fut ne burg hahah
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,077
  Pikë nga trofetë:
  358
  Rregullat jane rregulla.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 11. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  712
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  darkrox mendoj se fshihen accountet por bjen ne kundershtim me kushtetuten (rregulloren e forumit)..
  nese nk gaboj boom3rang i ka pas fshi rreth 1mij acc joaktive prej nje viti ne forum.
  e per thyrje te rregullores ka bann,
  por noshta me kerkes te antarit mund ta fshijn krejt
   
  Last edited: 6 Janar 2018
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  877
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  Jo 1 mij po 11 mij
   

Shpërndaje faqen

Loading...