1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Psd ose Vector te Kalenderit te Ramazanit per Kosove 2020

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Elbunit, 20 Prill 2020.

 1. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  a keni dikush Psd ose Vector te Kalendarit te Ramazanit per regjionin e Kosoves 2020

  Flm.
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pse duhet me qen e regjionit te Kosoves?!

  Mere nje kalendar per 2020, dhe vetem ndryshoje kohen ne PSD sipas kohes se Kosoves.
   
 3. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit
  pikerisht per mos me dal pune me ndrru kohen e kerkova se ashtu e krijoj vet:p
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Varet si e krijon, sepse shembull ti mund ta krijosh vet por nuk je i afte te besh dicka te bukur, prandaj te thash nese te pleqen ndonje ne internet, e merr dhe vetem kohet ne PSD i ndryshon(2min).

  Por nese je i afte te krijosh nga fillimi, edhe me mire, e ben qysh don ti per qefin tond.
   
 5. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit shume por po kerkoj dicka qe ka kohen e sakt dhe une me e pershtat per veti si mduhet
  nuk e di pse duhet me u gjujt menihere me gjet dicka nese jom i afte apo jo nuk njihemi edhe nuk ish kon e drejt ti me gjyku ktu nuk po nuk e kuptoj bile pse ti si admin me u merr me kete sen nese osht ok le temen nese e ka dikush ma dergon nese po kerkoj dicka qe sbon mbylle temen.
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  E para punes nuk tu gjujta, u mundova met ndihmu, kur te thash gjeje nje PSD ne internet me lokacion jasht Kosoves, ku ka shume... dhe e pershtate per Kosoven.

  E dyta punes, nuk te gjykova u bazova ne fjalet e tua qe din me perdore photoshop, prandaj thash do te ishte edhe me mire nese do te kishe kriju vet nga fillimi.

  Nje postim me larte ti vet the: citoj:
  Supozoj perderisa do ta krijoje vet din me perdore photoshop.
   

Shpërndaje faqen

Loading...