1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj PS4 - Voucher Codes

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga DardanDaci, 20 Mars 2018.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  206
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Siq e shifni edhe ne titull nese ka dikush Voucher Codes per PS4 (US) , le tem lajmrohet ne pm ose ne teme , i blej.
   
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,016
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  108
 3. dashamir

  dashamir Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  nese deshiron psn me 85 % te vleres me shkruaj ne inbox
   

Shpërndaje faqen

Loading...