1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Kerkoj programer te webfaqes me pages..

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga JetmirKs, 17 Shtator 2021.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkoj nje programer me pages qe din me programu webfaqe , po du me kriju nje webfaqe per baste online ..

  Webfaqja ka me u kan si 1xbet , bett365 !!

  Te interesuarit le te lajmerohen !
   

Shpërndaje faqen

Loading...