1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Kerkoj Programer dhe Dizajner

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga davi, 6 Shtator 2020.

 1. davi

  davi Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Siq e ceka ne titull me duhet nje programer dhe dizajner per me shum detaje rreth punes me kontaktoni ne pm
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Prsh Nese kerkon programmer osht mir me e cek qfar projekti behet fjal , qfar lloj programeri te duhet dhe e njojta vlen edhe per dizajn.
   
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma shume detaje vlla...
   
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  43
  nese e ki fjalen per web dizajner munesh mem kontaktu ne pm
   
 5. davi

  davi Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bohet fjal per nje biznes per web hosting , design e shum tjera sene qe ka me pas nto dmth long term po per ma shum tdhana tjera kisha pas qef me fol privat
   

Shpërndaje faqen

Loading...