1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj program per design

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Leotrimi, 16 Dhjetor 2020.

 1. Leotrimi

  Leotrimi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Cili program eshte me i miri per mi kthy fotot vetem ne via (line). dhe a ka ndonje tutorial.
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese e ke fjalen per Vector, Shumica e perdorin Photoshop.
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Fix: Illustrator
   

Shpërndaje faqen

Loading...