1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Person qe perdor mir kodim dhe dizajn

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Alban Krasniqi, 17 Nëntor 2013.

 1. Alban Krasniqi

  Alban Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kerkoj ni web dizajner qe ka njohuri tmadhe per punu me web template .. per Hosting

  Paguhet : me domain + host Legal per 2 vjet
   
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Çka me konkretisht duhet te ofroj personi qe ju kerkoni.
  Pershendetje.
   
 3. Alban Krasniqi

  Alban Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kerkoj si kjo improit.com me be web templaten ?
   
 4. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Kjo faqe qenka punuar me PHP, CSS, jQuery dhe asgje tjeter. Nuk qenka edhe aq e komplikuar, nese shikon ne Source Code te faqes, krejt template po mujka me ju marr dhe veq mundesh me e adaptue per faqe tenden qe deshiron qe ta besh.
  Pershendetje.
   
 5. Alban Krasniqi

  Alban Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  nuk deshiroj une me vjedh deshiroj nje nqet gjashmerin :d
   
 6. temtut

  temtut Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 7. NQeriqi

  NQeriqi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...