1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj Perkthyes per Filma/Seriale shqip

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ramioramio, 10 Tetor 2019.

 1. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Kerkoj perkthyesh me pages per filma/seriale nga anglisht ne shqip, kush esht i interesuar kontakt:
  [email protected]
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Posto ne njoftime.com

  Mbaron pune aty besoj
   
 3. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kta po lypshin punetor edhe spo pergjigjshin n'emaila :D
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo ndodh pasi duan persona të veçantë.
   
 5. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po kta lypin persona t'veqante veq duhet mi pas edhe pagesat qasi lloji tani.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 6. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  ti perkthej une po ce se ekzisto mundesia te paguash me BTC.
   
 7. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ju falenderoj ju qe kontaktuan ne email, me ndihmen e itshqip i gjeta perkthyesat, mund ti hidhni nje sy faqes: mistreci.cc flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...