1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj per nje logo pagesa BTC

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The.Dictator.VR, 23 Nëntor 2020.

Tags:
 1. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje antar,

  Me nevoitet nje logo me mbishkrim "MSA" ka tboj me nje kompani te jet e thjesht te ket ndonje vi a po diqka ne tekst te jet ngjyra te mira te pershtatshme kompania ka tboj me rinovime me duhen te gjitha formatat maicav,logo te website, madhsit e vogel , e mesme, dhe e madhe te jet kualtiet te mir dhe te mos jet e kopjume .

  Ju faliminderit , me kontaktoni kush o i interesum gjithashtu qmimin e bashkangjitni.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nga me te miret qe e ka treguar edhe me pune eshte @AVM Digital
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Poshnjari Te falenderoj jashtmase vella! Respekte
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...