1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kerkoj Partner, fitimet pergjysme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ismail Seferaj, 22 Mars 2017.

 1. Ismail Seferaj

  Ismail Seferaj Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Selam Alejkum.

  Kam account ne adf.ly dhe po me nevojitet trafik.
  Kam shum programe full version dhe activated, keshtu qe mu po me duhet dikush qe ka ni website me trafik te madh ose dikush qe ka ni fanpage rreth teknologjise me like shume.
  Une do i bej gati te gjitha linqet partneri vetem do i publikoj, patjeter qe fitimet do i ndajme pergjysme,
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ata qe kan trafik e fanpage te mdhaja skan nevoj per ksi fitime banale me adffly tu pas adsense e weba tjer .
   
 3. Ismail Seferaj

  Ismail Seferaj Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  adsense spo aktivizohet ne AL as ne KS
   
 4. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  sharecash paguan me shume se adf.ly
   

Shpërndaje faqen

Loading...