1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje theme

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga xtr3m3trOjAn, 9 Shkurt 2013.

 1. xtr3m3trOjAn

  xtr3m3trOjAn Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pershendetje

  kerkoj nje theme per windows 7 qe te jete me flamur shqipertar te kete dias fotot te cilat nderrohen :D
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  qysh po mendon me kon me flamur shqiptar ? nese e ki fjalen per START mu kon flamuri shqiptar trego, edhe fotot qe deshiron me i ndrru amo me qen shqiptare fotot at'her shum leht osht hin tek :

  me te djathten e miut mbi •Preferences•themes edhe tek themes aty ku e ki tek fotot qe nderrohen ti e klikon Browse edhe pastaj i selekton disa foto me flamur shqiptar etj etj. edhe pastaj ato vet e bejn ndrrimin varsisht nga koha qe ti e selekton!
   

Shpërndaje faqen

Loading...