1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Template per te Publikuar .mp3

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga valdrin fetoshi, 8 Dhjetor 2012.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Me duhet nje template per te publikuar .mp3 , p.sh si risi-ks.com, qe e ka ose ndonje tjeter.

  Nuk ka lidhje nese eshte e thjeshte.

  Me duhet per te mesuar diqka.

  Ok nese mund te me ndihmoni, ju di per nder.
   
 2. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shiko ketu jane disa :

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=58&t=8553
   
 3. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kjo po i bjen qe nuk ekzistojn mo.

  Asnjona nuk po bon i provova krejt.

  Ok :p
   
 4. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ej njerz hajt gjomna njo bre se o ka me duhet shum, diqka.

  Jom ka du me provu ni host, a pom bon mir me mp3, se kom pas probleme ma heret nuk e qelke mir amo tash e kom nreq, po du veq me kqyr a po bon.

  Ok respekte.
   
 5. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Template vetem nese jane FREE munden te publikohen ndersa per ato qe jane me pages ke kerku ne vendin e gabuar.
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,108
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  153
  Qe vlla ku i ke te gjitha !!


  Code:
  http://www.mediafire.com/?sr4xx4rdan0f3hc
   
 7. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shum Flm.

  Respekte.

  sg1, nuk o ka mduhet professionale, veq me testu diqka me script.

  Edhe Free jan krejt. OK
   

Shpërndaje faqen

Loading...