1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Program per Krijimin e Dizajneve

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga [email protected], 6 Maj 2013.

 1. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kerkoj nje program i cili sherben per krijimin e dizajneve
   
 2. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nvaret se per qka e don .
  ama ne Photoshop mundesh te gjitha me i bo ngapak
   
 3. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Vetem Per me Kriju dizajne a ka ndonje
  jo per me rregullu foto
   
 4. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
  Adobe Ilustrator
  Adobe Photoshop
  Cinema 4D

  eh shume tjera
   
 5. RedAlert

  RedAlert Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Per te krijuar design nga fillimi do te sygjeroja Adobe Illustrator (punon me vektore), per modifikime Adobe Photoshop, per punime 3D, Cinema 4d (por ka dhe programe te tjera te ngjashme me kete qe punojne me imazhe ne 3D).
   
 6. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
 7. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese ke qef te krijon nje program sigurisht qe mundesh te perdoresh visual basic 6.0 2008 por edhe visual basic 10.0 2012
   
 8. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje
  ky nuk veti si te krijojme program por si te editojme fotoot
   

Shpërndaje faqen

Loading...