1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Kerkoj nje program per bar-kafe

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 30 Gusht 2014.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  957
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje, me nevojitet nje program per bar kafe apo restorant. Ju lutem a mundet dikush te me ndihojme me nje te tille. Ju faleminderit
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,555
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shpjegohu me mire,per kompjutera apo per faturat,tavolinat,blerjet ne lokal.

  Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  957
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  93
  @gusper nuk me duhet per internet kafe, me duhet per faturat, psh porosite cola e printorj faturen.
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,555
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Linku per ate qe kerkon
  Code:
  http://www.capterra.com/restaurant-management-software/
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Keso programe qe kerkon ti kushtojn me i ble me para, ndoshta ka edhe Free por sbesoj qe jan te mir (nuk kam kerkuar se a ka apo ska)
  Shiko kontakto me ndonje kompani qe krijon programe, ata mund ta kryejn kete pune!
   
 7. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
 8. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
 9. math1

  math1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...