1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kerkoj nje Plugin nese ka free dikush, Wp to Pinterest

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 15 Prill 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckemi. Doja te dija nese dikush di naj plugin qe postimet qe bej te dalin ne pinterest direkt, sic eshte per fb. Disa qe pashe ishin me pagese, ndonje qe ekziston free ja di per nder
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  e ke ne PM
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  73
  flm shum @pumma per mundimin por nuk ben ky lloj plugini -_- . Duket sikur pinteresit i ka shume veshtersuar gjerat per autoposting
   

Shpërndaje faqen

Loading...