1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj nje ndihme kush din ta perdor auto cad invertor 2020 me duhet urgjent edhe paguaj>?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Eronimaks, 30 Qershor 2020.

 1. Eronimaks

  Eronimaks Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje pom vyne ndihme rreth disa punimeve por nuk di ta perdori auto desk 2020

  ju lutem kush ka njohuri le te me kontaktoj gjdo te mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...