1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Logo....

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga pOww3R, 23 Nëntor 2010.

 1. pOww3R

  pOww3R Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  51
  prsh all kerkoj nje logo DoniNet ne disa forma per te wendosur ne webb
   
 2. pOww3R

  pOww3R Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  51


  eyy a ushte qikjo ne rregull bro qysh ma keni qit temen te kerkesat e plotsuara kurse as kush sme ka dhen pergjigje kjo su ne rregull a u desht me ja lshu syt i here tani me qit ne kerkesa te plotsuara une spo shoft qitu qe ka diqka te plotsun a po qe kam marr naj pergjigjee.. :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:
   
 3. AlbaShoutCast

  AlbaShoutCast Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  KAN BER NDONJE GABIM
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  shpjegojee pak ma shum,ne qfar forma "disa forma" qfar ngjyra etj..
  edhe ta boje une njo qitu :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...