1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje logo

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga shpetim123, 24 Maj 2015.

 1. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje pasi qe nuk di te bej logo te mira ,dhe ne fakt nuk kam at sensin si duket me mire, ju kisha lut kush mundet qe ka kohe nje logo te kete tekstin ZOGU.INFO dhe nje logo Z si shenje madhesia 300x90
  ose 200x90.
   
 2. AlbanHaxha

  AlbanHaxha Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me kontakto ne PM vella.
   
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  389
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  free logon a ?
   
  shpetim123 pëlqen postimin.
 4. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  PO DE SI GJITH KTU QYSH KAN BO PER NJONI TJETRIN
   

Shpërndaje faqen

Loading...