1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje logo

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga DarKr0x, 18 Korrik 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  me duhet nje logo per webin tim qe do e lancoj se shpejti :)
  Pra lloj: PNG
  Permasat:300x100
  Teksti:Gjeniale.com
  Ndryrat:E kalter

  Faleminderit.Jeni shum te mire :p
   
 2. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28

  Do e provoj, neser ose pasneser e ke logon te dizajnuar :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit :) kjo zdo te thot qe dhe te tjeret smund te bejne :p proktikohuni djema eshte mir.
  Shum flm prej teje.
   
 4. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  [​IMG] nese t'kryn pune najsen, nese jo shnosh :p
   
  Selim Baruti, DarKr0x dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit :) do shikoj dhe te arbit se me dha fjalen.
  Respekte bro mke ndihmuar dhe here tjeter me logon.
   
 6. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Per mendimin tim merr kete te PirateKs se e paska bere shume te bukur.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po me pelqen shume po smund ta hedh poshte te tjetrit kur nuk e kam pare akoma. :)
   
 8. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Me ca do te kete lidhje website.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Keshilla dhe informacione rreth jetes.
   
 10. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,108
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  153
  Qe edhe nja prej meje :p

  [​IMG]
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 11. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bro qe e perfundova logon, shpresoj qe do te pelqej :)

  [​IMG]

  Mirepo mund te presesh mos del ndonje antar te dizajnoj me mire logo dhe do marresh vendimin perfundimtar. Mire mbetsh :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 12. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Bravo , shume e bukur por anetari e do ngjyre te kalter.
   
 13. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit te 3 per mundimin tuaj.
  Vetem nuk mund te zgjedh keshtu qe do pyes dhe ortakun edhe do ju them ke zgjodha :D Jeni shum te mire <3
   
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bisedova dhe zgjodhem te PirateKS.
  Faleminderit Arbi dhe Misteriozi per mundimin.
  Gjithe te mirat. :)

  PS: Pirate KS faleminderit hera e dyte qe me ndihmon me logo.
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 15. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me vjen mire qe ke zgjedhur cilen logo do e vendosesh. Besoj qe duhet mbyllur tema dhe te levizet te Kerkesat e Plotsuara. Faleminderit.
   
  Blerim R. dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...