1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[KERKOJ] Nje logo !!

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Misteriozi, 17 Janar 2013.

 1. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Prej Diajnerav kerkoj nje logo t'mir ne formating PNG !!

  Logo te kete lidhje me FILMA , dmth e kom hap 1 sit per filma online , e tash po me duhet nje logo !!

  madhsia le te jet 250 /80 , dhe aty me shkruar AlbCrew , perfundi saj ( Kinemaja ne shtepin tende ) ,,

  Ju Faleminderit !!
   
 2. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  Linku direkt i images:
  Code:
  http://img543.imageshack.us/img543/4849/albcrew1p.png
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...