1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Logo.

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DazzLe, 20 Shtator 2012.

 1. DazzLe

  DazzLe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  E kerkoj 1 logo nga mAjku qe ja ka bo 1 antari

  qe linku i dizajnit : <a class="postlink-local" href="https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=54&t=23500" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=54&t=23500</a>

  le te shkrun .d4zzLe mos e bo me trannspparent edhe mundsisht n'2 versione tndryshme tngjyrav Flm .
   
 2. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Valla edhe une komnevoj per njoe qeshtu , mu kon qe ma bon dikush me Bertto.net me qat anten WFI e krejt njejt
   
 3. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78


  Sorry djem staffi mund me mbyll temen !!!

  Nuk plotesoj kerkesa me ne kete sektor ,
   
 4. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Dazzle qe per ty masi majku se paska bo e ngjashme osht pak :
  [​IMG]

  [​IMG]


  albert bytyqi ty ta boj ma von okej :D se ti e paske lyp pak ma ndryshe edhe skom koh qetash
  ]
  ps. nasht amo sju duhen kto amo detyr e jemja me jav plotsu kerkesat DO antarve ktu
   

Shpërndaje faqen

Loading...