1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga meel., 5 Prill 2010.

 1. meel.

  meel. Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kerkoi nje logo
  emirn : knaqu-qetu
  ngjyra met kaltert
  madhsia : 500
   

Shpërndaje faqen

Loading...