1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje logo per Fanpage

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga AstronauT, 22 Shkurt 2013.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kerkoj nje avatar a si ti them logo per Fan page
  te jet e shkrune

  K.H Vëllaznimi Hendboll
  ngjyra diqka kuq e zi edhe naj logo a naj lojtar per hendboll osht e thonee qe muni sa ma shpejt plzz
   

Shpërndaje faqen

Loading...