1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje logo [ Pa - Avatar ] Per forumin tim te ri !

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga doctorsql, 31 Gusht 2010.

 1. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ju lutem Mund te me krijoni nje logo per te gjith anetaret e forumit tim qe nuk kan avatar !

  Lloji : logo
  Madhesia : 150x150
  Ngjyrat : Kuq & Zi
  Tekst : Albanian - Team (edhe) Pa Avatar
  Extra : Ndonje flamur te kosoves te bashkuar me shqiponjen (brenda ne logo !) :)
   
 2. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0


  Hmm per mendimin tim kjo qe po e kerkon Extra nuk esht bukur jon shum Sfonde tjera qe mundesh me i paramendu dhe ish dal me bukur tash un nuk e dij se ne qfar pune ben kjo Albanian - Team por jom mundu te e bej sa do pak te mir ! , dhe ekam nda ne 2 Verzione cili te pilqen mundesh me pranu si Pozitiv dhe normal ne knaqsin tende personale

  VZ : 1

  [​IMG]

  VZ : 2
  [​IMG]
   
 3. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thnxxx talibanks !
   

Shpërndaje faqen

Loading...