1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkoj]Nje Logo Me Ma Editu

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Liridoni, 8 Qershor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]


  Qit Foto nese mundeni me ma editu aty ku osht hacked me ma qu pak ma nalt nese mundeni me qasi shkronja (Edhe Tjera S'prish Pun Veq me Kan Per Hacked) e shkruni Hacked By Liridoni
  Flm
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Nuk mujta me ban me ato shkronja po shpresoj te pelqen edhe keshtu ja ku e ke :

  [​IMG]
   
 3. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  U mundova edhe une , as une nuk mujta me ato shkronja , Ja ku e ke :

  [​IMG]
   
 4. saddr0

  saddr0 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Qe u munova pak qe t`pelqen mir qe jo s`kam qka me t`ba :lol:
  [​IMG]
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit te gjith se dizajneri qe u zgjedh aj veq po rrin e po i kqyr e asni dizajn se punon veq per grad.
   
 6. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faliminderit Edhe Nga Ti.
   
 8. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  228
  Ja nbjë dizajn nga unë. Shpresoj se do të pëlqej.

  [​IMG]

  Përshëndetje.
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  Falemindert Shum qe u mundove per logo.
   
 10. Lil-ghost

  Lil-ghost Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Edhe une e bera njee shpresojj qe do te pelqej ...!! T'Pershendes

  [​IMG]
   
 11. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shpresoj te pelqej Liridon ..KLM :)  [​IMG]


  See you :)
   
 12. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mbas shum realizimi te antarve tan besoj qe je dal i knaqur dhe spo e shoh arsyeshme qe te jet tema ende e akivizushm.
  TEMA MBYLLET
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...