1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Kopertine(Cover) per Facebook

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Endrit-17, 6 Mars 2013.

 1. Endrit-17

  Endrit-17 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E kam nje faqe ne facebook qe ka te lidhje me Interin e me duhet nje Kopertine(Cover) :oops:

  Te shkruhet :Gjithmon Interista dhe nen te me shkronja me te vogla <a class="postlink" href="http://www.facebook.com/Gjithmon.Interista" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.facebook.com/Gjithmon.Interista</a>
  Madhesia : 850x315 px
  Ngjyrat :backgroundi i bardhe nje logo e interit
  ndersa ne te shkrume : Gjithmon Interista
  dhe www.facebook.com/Gjithmon.Interista :mrgreen: nese ban
   
 2. Endrit-17

  Endrit-17 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A do ma bej dikush apo jOo ?? Ta di te pakten
   
 3. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per kur tvyn kjo ? Se tash sjom nshpi amo nese ta ka punu najkush trego mos te punoj palidhje
   
 4. Endrit-17

  Endrit-17 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nuk osht Problem Kur dush Punoje :) se mua nuk me ngutet
   
 5. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78


  Linku direkt i image:
  Code:
  http://img547.imageshack.us/img547/8536/interistacoverfb.png
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...