1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje Foto profili edhe 1 cover foto per nje fan page

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DmcBabloki, 16 Dhjetor 2012.

 1. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjithve,

  Kerkoj nje foto profili edhe 1 cover foto per nje fan page ne Facebook e cila quhet ''Hip Hop Shqip'' -->
  <a class="postlink" href="https://www.facebook.com/rapshqip" onclick="window.open(this.href);return false;">https://www.facebook.com/rapshqip</a>

  Ngjyrat e dizajnit : Kuq e Zi meqe eshte per hip hop-in shqip po ashtu doja qe te kishe edhe nje urim per festat e fundvitit

  Kush ka koh me e maru me kish ndihmu shum edhe do i kisha be nje reklam ne faqen time
  Respekte
   
 2. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mund te mbyllet tema e mora foton flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...