1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj nje dizajner , me kontakto ne pm

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga roland007, 27 Dhjetor 2012.

 1. roland007

  roland007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kerkoj nje dizajner me dergoni ndokush kontakt ne PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...