1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Nje Dizajn

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Liridoni, 24 Korrik 2010.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kërkoj një dizajn me rezulacione 750x81 nese mundeni !
  Në mes të dizajnit të shkruani "The ImmortaL | LiriDoni"
  Kurse ne anen e majt të dizajnit një logo të Cs qe ju përshtatet !
  Diazjni ti përket shumë ngjyrës së kaltert te mbyllt edhe fontet shum të përshtatshme
   
 2. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]
  <a class="postlink" href="http://img442.imageshack.us/img442/8100/cslogocopy.png" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img442.imageshack.us/img442/8100/cslogocopy.png</a>

  Enjoy it.~
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Flm por une e shkruajta me te vogla The ImmortaL | LiriDoni jo me te mëdha
  .
   
 4. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ashtu si e don ti Bro nuk esht bukur per sy me disa shkronja te mdhaja dhe te vogla te them prej Prevojes qe e kam !

  [​IMG]

  Dhe ne ket e ke BG TRANSPARENTE sepse mundesh ne Ndonje site qe e ke me lon dhe pershtate pa kurfar dileme ne Hader :)

  [​IMG]
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit a mundesh shkronjat ne tjeter ngjyre nese ke kohë.

  Gjith Të Mirat
   
 6. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shpresoj te pelqeje :


  [​IMG]
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit Shumë
  Jam fillestar ne photoshop:!
   
 8. Fox

  Fox Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mir qe ta boni dizajnin shum i fort

  e ti ktu mthu jo me tvogla jo met mdhaja trus qaty mir e ki
   
 9. viS

  viS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ndallohet chit-chati... kshtu qe -> TEMA MBYLLET
   

Shpërndaje faqen

Loading...