1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje dizajn plzz :)

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Gold-AG, 28 Korrik 2010.

 1. Gold-AG

  Gold-AG Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kerkoj 1 dizajn madhsia te jet 750x81 e shkrume Gold AG se me vyn per mja ndreq WEbsiten plzz :D ITSHQIP 1
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shiko...Une mund te bej nje design shume shume te bukur por pa e ditur cfare sfondi background...ngjyrat e templates qe ke ti ..etc nuk do kombinonte aspak...Me mire ma dergo faqen tende ta shofim me cfare kemi te bejme edhe ta bej me gjithe deshire.....KLM :)


  NE FILLIM PREZANTOHU
   
 3. Toxici

  Toxici Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Njeri qe njo te thjesht se nuk um tregove te dhenat:S veq ke thon bone qeshtu :S

  [​IMG]
   
 4. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...