1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje dizajn per faqen time!

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Mentor1, 11 Janar 2010.

 1. Mentor1

  Mentor1 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kush mundet te ma bej nje dizajn me shqiponje teksti albanian.im  Admin: Titulli u editua, mos reklamo faqen ne kete menyre sepse do largohesh nga forumi!
   
 2. WuL1

  WuL1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shoki na trego madhesin se sa e do dhe e ke kati :p
   
 3. Mentor1

  Mentor1 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qfar dush madhsie :roll:
   
 4. Tini

  Tini Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kallxoj permasat , dhe naj ide ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...