1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje dizajn logo per Fb Cover

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga GunSpeR, 25 Prill 2013.

 1. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  •Lloji i dizajnit : Cover
  •Madhësia e dizajnit : 850x315
  •Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi
  •Text : Resul Luma
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Versioni 1 :

  [​IMG]

  DirectLink :
  Code:
  http://i34.tinypic.com/24y007d.jpg
  Version 2 :

  [​IMG]

  DirectLink :
  Code:
  http://i35.tinypic.com/zmcdaf.jpg
  Shpresoj qe tpelqen bile njoni, nese JO SHNOSH
   
 3. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Thnx Shum Vlla ;)
   
 4. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, po komentoj ne kete teme per te mos e hapur nje te re, nese kishe pas mundesi te ma besh edhe nje mua njejt sikur kto qe i ki bo vetem qe ngjyra e dizajnit le te jet e Kalter si dhe emri te jete: тιgєямαn 7, nese nuk ben ky font ateher bone TIGERMAN 7, si dhe aty posht me shkronja te vogla te jete: T7

  Me t'mira :)
   
 5. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]  Code:
  http://i43.tinypic.com/2n00hzm.jpg
   
 6. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18

  Faleminderit! :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...