1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje desinger

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Kmjeksore, 20 Shtator 2012.

 1. Kmjeksore

  Kmjeksore Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Me duhet nje desinger per portalin, nese do me ndihmonit do ju dija per ndere, pra te mbaj dizajnin e portalit, faliminderit
   
 2. Kmjeksore

  Kmjeksore Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje

  <a class="postlink" href="http://www.keshillamjeksor" onclick="window.open(this.href);return false;">www.keshillamjeksor</a> e.com portal i cili ne total eshte kriju ne baza humaniteti, pra nga hostimi, domeni, e shkrimet qe behen, kam nevoj per nje dizajn te mire a kish mund kush nga ju qe te ma ben, coft ne wordpress apo joomla, faliminderit parapraktisht.
   
 3. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ti po i kerkon me ta bo dizajnin e faqe a po ?
  P.S mos bo postime te dyfishta
   
 4. Kmjeksore

  Kmjeksore Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Po dizajnin e faqes...
  P.S me falni !
   
 5. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Oops! Google Chrome could not find <a class="postlink" href="http://www.keshillamjeksor" onclick="window.open(this.href);return false;">www.keshillamjeksor</a>
   
 6. Kmjeksore

  Kmjeksore Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  <a class="postlink" href="http://www.keshillamjeksore.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.keshillamjeksore.com</a>
   
 7. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
 8. Kmjeksore

  Kmjeksore Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Do me ndihmonit shume nese kishit mund me ma be nje dizajn te mire per portalin pasiqe ka fillu te vizitohet nga figura publike, do shperblehej ne fund per punen qe do bente, p.s njeher me duhet dhe nje njohes i mire i pdf-it, pra qe di me manipulu mire me te.
   

Shpërndaje faqen

Loading...