1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj nje design tip logo per nje faqe Une jam Shqiptar:D

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga YIT, 22 Qershor 2016.

 1. YIT

  YIT Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam i ri tek ky forum dhe do tju vlersoja shume nese do te me ndihmonit me nje design. Shume Flm!!!
   

Shpërndaje faqen

Loading...