1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Kerkoj nje bashkpuntor

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga unikat007, 17 Qershor 2018.

 1. unikat007

  unikat007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, e kam nje webfaqe te lidhur me nje adsense aktive, qe 3 vjet e posedoj llogarin, kjo eshte webfaqja yourpins.com
  Kerkoj bashkpunutor pasi qe nuk kam ndonje source per trafik.
   
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  a te duhet grupi
   

Shpërndaje faqen

Loading...