1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkoj] ni logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Mr.kiLLeR, 21 Prill 2010.

 1. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Kerkoj ni logo me kan anen e djatht edhe te majt i vendosur ni kompjuter ne mes me shkru IT-Drenasi perfuni IT-Drenasit me shkru
  internet teknlogji , Tutoriale , Dizajn , Programim etj...
  Kush munet me ma ban jam shum mirnjohes flm.
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  a ka naj ndihm se eshte ka me vyn per shpejt flm .
   
 3. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  a munet najkush me ma ban a jo mos me leni me prit se eshte ka me vyn shum ju lutem ?
   
 4. aanttoinetw.

  aanttoinetw. Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Po shum e bukur koka veq pak permisim nese kishe mujt me kan ma e holl qajo edhe ma e gjat qysh u kan logo e ITshqip qakaq me ban edhe qatu ku shkurn veq drenasi me ja hjek krejt e midis dy kompjuterav si ja ke vendos tii me shkru IT-Drenasi kurse perfundi tyre me ja shenu qatoo dizajn etj.. nese munesh me ma ban qashtu te jam shum mirnjohes te lutem.
   
 6. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  logo te jet me 1024 X 300 pixel

  ngjyrat te jen krejt te ngjajshme si i ke ba ma heret se shum shum me pelqej veq tish kan me qito permasa flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...