1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ni dizajn

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Tanni, 2 Janar 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kisha dasht Ni dizajn te thjesht me ma bo me emrin Eddi njo te thjeshte.
  Kush kish mujt e kisha falenderu
   
 2. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  sa po don me pagu :p
   
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per me pagu edhe babgjyshi jem e bon.
   
 4. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  :p qysh pe don logo apo si ti qysh e ke qashtu diqka :)
   
 5. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  O ni foto qfare dush thjesht me emrin Eddi
   
 6. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]
  ma thjesht ska :p
   
 7. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  MOs boni hajgare ktu njeri po lyp dizajn t'thjesht bonja ose mos komentoni hiq

  Tanni nese qaj Design stpelqen kallzo ta boj uune njo pak ma von
   
 8. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  ok mfal ta qoj ne pm nje tjeter :)
   
 9. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mir ama tkishit mujt me bo kshtu textin pak ma tmadh edhe mu pa pak ma mir nqofse ka mundsi.
   
 10. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tanni kqyri qeto nashta tpelqejn ndonje:

  1.
  [​IMG]

  2.
  [​IMG]
  3.
  [​IMG]

  Ok i bona si shpejt qeto nashta nuk tpelqejne.
  OK :)
   
 11. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Valdrin flm shum 1 edhe e 3 shum tmira.
   
 12. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kam nderin te ju ndihmoj anetareve te ketij forumi. :)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...