1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Neteller ose Skrill account te verifikume

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga untouchable, 14 Tetor 2017.

 1. untouchable

  untouchable Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kerkoj Neteller ose Skrill account te verifikume pasi jam nga Kosova nuk po kam mundesi te verifikoj nje te tille.
   
  muli93 pëlqen postimin.
 2. muli93

  muli93 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kam une skrill acc. te verifikuar
   
 3. Agim123

  Agim123 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  PO qysh ja bone muli !!!?
   
 4. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam une
   
 5. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une neteller nga kosova e kam verifiku pa problem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...