1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kerkoj ndime per mbylljen e nje accaunti instagrami

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga kristian marashi, 10 Maj 2019.

 1. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Last edited: 10 Maj 2019
 2. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  +1
   
  kristian marashi pëlqen postimin.
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,674
  Pëlqimet:
  513
  Pikë nga trofetë:
  208
  nuk e kuptoj pse njerzit kerkojn ndihm me mbyll account personal insta kur nese ti je personi qe e ke hap ke 1 shanc ta rikthesh prap
  https://help.instagram.com/149494825257596
  Code:
  Verify your identity
  
  
  Once you submit your request, you should receive an auto-response email from the Security Team at Instagram asking you to help us verify your identity. You'll be asked for one or both of the following:
  
  
  
  [LIST]
  [*]A photo of yourself holding a paper with a handwritten code we've provided you.
  [*]The email address or phone number you signed up with and the type of device you used at the time of sign up (example: iPhone, Android, iPad, other).
  [/LIST]
  Once you provide information to help us verify your identity, we'll send you specific instructions to recover your account at the secure email address you provided.
  
  e ke provu?!
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 4. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un sdi qysh me ja fillu se un pashaporten e personit e kam siq e kerko supporti me tregoni si te veproj

  Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...