1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihmen tuaj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 15 Maj 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kete Aplikacion Namazi Shqip link Google Play kam krijuar nga faqja android creator 24 eshte i thjeshte, ka disa meny 90% ka texte me foto si dhe pjesa tjeter Rss link, Html link ,video ,html code .
  Ka filluar te instalohet me te madhe , kjo kompani ni pjese te madhe te kohes nuk mi shfaq fare reklamat , jam tu u mundu me gjete nj tjeter alternative.
  Si ide kam me kriju me Eclipse aplikacionin e njejte me name package te njejte , por me nevoitet ndihma juaj .. !
  Kush mundet te me ndihmoje sadopak te nisi !
   

Shpërndaje faqen

Loading...