1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë kerkoj ndihmen e juaj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga TastaturA, 4 Shkurt 2019.

 1. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje po me duhet ni free hosting qe punon mire se po me duhet per prezentim..

  kam instalu ne infinityfree po nuk po e di a eshte problemi te hosti apo te wordpress se shum shum kadale po me puunen..
   
 2. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  wordpress.com e ke free blogin
   
 3. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  aty nuk po muj me rregullu qysh po du une eshte...
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  provo 000webhost.com
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28

  nuk besoj qe ka ndonje problem te hosti por tek wordpress me mir shikoje ket video + nese do me lidh me me domain free .tk at here te dergoj edhe nje video
   
 6. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  une e kom hap hostingun edhe e kom instalu wordpress-in mirpo po kam problem me instalim te plugins-ave dhe te Themes edhe shum shum kadale eshte ka punon se mu eshte ka me vyn veq sa me paraqit ni projekt me ni kompani si i duket webi
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  bleje 1und1 bre 1€ e ki per 6 muj...
  Ama ti ma heret e nderpren kontraten

  Super Host ki!
   
 8. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a kish pas mundesi linkun se une nuk po e gjej qat ofert

  PO ne rregull eshte se e gjeta FLm shum
   
 9. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk besoj se e ke problem Hosti, por problemin e ke ne WordPress, pikerisht ne theme. Ma mer mendja po perdor theme Nulled, prandaj po te jep probleme si ne instalim po ashtu dhe ne Plugins.
   
 10. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  deshta me ble po eshte ka ma qet Total 16 Euro pse
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  1&1 eshte hosting me ordiner qe ekziston ne kete bote :mad::mad: Kini shume kujdes se nese perdorini foto me copyright (dmth edhe ato te marra nga Google mund te ju vijne gjoba te ndryshme sidomos ne Gjermani).

  P.S: Kerko CheapHosting Online po sja vlejne sipas mendimit tim nese jane me pak se 10/20 € ne vit.
   
 12. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  freehostia.com eshte host i mire, Flas per 1 vit.
   
 13. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa rrin online qiky freehostia po flas ka numri i vizitorve
   
 14. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nuk e kam provuar, por besoj keto host free mbajne derisa te rritet numri i vizitoreve edhe arrin fitime kalo ne host me pagese.
   
 15. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  a di dikush ku ka free domain ?
   
 16. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 17. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  po por nga ketu nuk po mundem me hostu ne freehostia.com
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 18. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  e kam free domain dhe free host po nuk po mbahet website online tash
   
 19. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Po funksionon kam pasur un nje website vetem per aplikim adsense edhe funksiononte kur ta shikosh qe ke vizita mire e blen 1 host!
   
 20. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  ju preferoj Namecheap.com shum hostat emir edhe eke mujore vetem $2.88 normal traffiki i madh nuk e perballon
   

Shpërndaje faqen

Loading...