1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihme rreth nje website

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 27 Prill 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po kerkoj per 1 website e cila esht si Google AdSense , Migid a dicka e till? A di ndokush ener afersisht si ky? Dhe sa kerkon qe te aplikohem me website tim? Sa kohe merr.
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po ka disa te tilla si mgid, revcontent ,taboola,adsterra etj.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...