1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihme rreth meterial

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zaki94, 26 Mars 2019.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundet dikush mem ndihmu po du me ja dergu mjekut keto rezultatet jan ne CD te Rezonances Magnetike po zdi qysh me ja dergu ne email ne cfare menyre me ja dergu?
  [​IMG]
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,155
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Futi te gjithe skedaret ne nje zip dhe perdore google driver, drobox ose ndonje tjetër.
   
  zaki94 dhe exploit.al pëlqejnë postimin.
 3. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po nese i bej Add to archive.. a ka dallim prej ne Zip a eshte njejt?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,155
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jo njesoj është. Por zip eshte me e perdorur.
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  267
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Selektoj te gjitha dhe Futni ne ZIP File (Add to Archive siq e bere) Pastaj ate file zip dergoja me email, PSH me GMAIL
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  773
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  mos e bej me password
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,606
  Pëlqimet:
  1,113
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  ne s'gaboj windows 7 e lart e kane mundesine per ti bere zip ( pa extra programe )


  selekto te gjitha filet qe te interesojne & vepro si ne foto
  pastaj duhet file.zip qe u krijua ta besh upload diku online (psh mirrored.to),
  nqs jane gjera personale atehere upload vetem ne cloud personal (dropbox/gdrive/onedrive)
  pasi ti besh upload mund te dergosh me email linkun per shkarkim

  ps. mund te besh dhe attachment ne email direkt por madhesia e file-it qe lejohet eshte e kufizuar (max 25mb)
   
  zaki94 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,155
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prandaj i rekomandva zip dhe t'i ngarkoi ne google driver.
   
  zaki94 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...